Otomobiller, iş ve özel yaşam için vazgeçilmez ulaşım araçlarıdır. İnsanlar, toplu taşıma araçlarının sağladığı rahatsızlıklardan kaçınmak için araç kullanmayı tercih etmektedirler. Aracınız olmadığında ise araç kiralama seçeneği, hem ulaşımınızı kolaylaştırmanızı sağlar hem de daha ekonomik bir çözüm sunar.

Araç kiralama seçeneğini tercih ettiğinizde, örneğin kalabalık bir aile olarak düşünelim, hem ulaşımınızı konforlu hale getirirsiniz hem de ekonomik bir tercih yapmış olursunuz. Çünkü bir araç satın aldığınızda, ekstra masraflarla karşılaşmanız gerekmektedir. Bu nedenle, özellikle kalabalık aileler için bir araca sahip olmak artık lüks değil bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kendi aracınız olmayan kişiler ise araç kiralama yöntemini tercih etmektedir. Araç kiralama seçenekleri ve firmaları farklı hizmetler sunmaktadır. Örneğin, bazı firmalar kısa süreli araç kiralama hizmeti sağlarken, bazıları uzun süreli araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Biz, Fleet Intelligence Araç Kiralama olarak uzun süreli araç kiralama seçeneğini sağlamaktayız. İşiniz, seyahatiniz veya aileniz için istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Uzun Süreli Kiralama ile Ekstra Ücretlerden Kaçının

Uzun dönem araç kiralama sayesinde sıfır bir araç için binlerce lira ödemek zorunda kalmazsınız. Aylık olarak ödeyeceğiniz tek bir ekonomik ücretle aracınızı kiralayabilirsiniz. Aracınız kiralık olsa da uzun bir süre boyunca sizin kontrolünüzde olacağı için aslında size ait gibi düşünebilirsiniz. Bu size sağlayacağı fayda ise aracınızın yakıtı dışında ekstra bir masraf ödememenizdir.

Biz, araçlarımızı geniş bir hizmet kapsamıyla kiralamaktayız. Kiraladığımız araçlar sıfır olup müşterilerin isteğine göre seçilebilir. Araçlarımızın periyodik bakımları ücretsiz olarak yapılmaktadır ve kasko dahilinde olduğu için araçla ilgili herhangi bir maddi hasar durumunda ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Araçlarımız temiz ve hijyenik bir şekilde teslim edilmektedir.

İstanbul’da yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren ve güven konusunda üst seviyede olan bir kiralama firmasıyız.

Yoruma Kapalı.