BİZ

KİMİZ?

Fleet Intelligence, 1993 yılından bu yana otomotiv sektöründeki tecrübesini, 12 yıllık kurumsal kiralama deneyimiyle birleştirerek, yenilikçi bir firma olarak müşterilerimize istedikleri kurumsal kiralama hizmetlerini kolay ve kaliteli bir şekilde sunuyoruz.

NEDEN

BİZ?

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hızlı, kaliteli ve erişilebilir bir alt yapı oluşturduk. Tüm tecrübemizi, müşterilerimizin filo yönetimini kolaylaştırmak, kullanıcılarının kesintisiz hizmet almasını sağlamak ve filo maliyetlerini düşürmek için kullanıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hızlı, kaliteli ve erişilebilir bir kurumsal kiralama hizmeti sunarak, sektörde öncü firma olmak.

Misyonumuz

Tecrübemizi müşterilerimizin filo yönetimini profesyonelleştirmek, kullanıcıların kesintisiz hizmet almasını sağlamak ve filo maliyetlerini düşürmek için kullanacağız. İnovasyon ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve toplum için değer yaratan bir kuruluş olacağız.

Bilgi

Bizi Takip Edin

Copyright © 2022 Fleet Intelligence.