Araç kiralama yapmayı düşünenler için, teslimat süreci en az alım kadar önemli bir konudur. Bu nedenle, araç kiralama şirketinin hizmet sözleşmesini dikkatlice okumanız gerekmektedir. Kiralık araç sektörü, profesyonellerin sunduğu hizmetlerin yanı sıra, bu işi merdiven altında yapan kişilerin de bulunduğu bir alandır. Bu nedenle, kiralama öncesinde iyi bir araştırma yapmak, firmanın referanslarını ve geçmişini kontrol etmek sonraki süreçte işleri kolaylaştıracaktır.

Kısa süreli araç kiralama hizmeti alacak olan insanlar genellikle fiyat ve araç seçeneğine dikkat etmezler, sadece herhangi bir firmadan bu hizmeti almış olmak yeterli olabilir. Ancak, sonradan pişmanlık yaşanmaması için bu sürecin düşünülmeden hareket edilmemesi gerekmektedir. Biz, Fleet Intelligence Araç Kiralama olarak, uzun dönem araç kiralama seçeneğimizde size sıfır model araçlar sunuyoruz. Kiralayacağınız araçlar garanti kapsamında ve kaskolu olarak teslim edilir. Kaskolu bir araçla ilgili dikkat edilmesi gereken hususları çoğu kişi bilir. Örneğin, alkollü bir şekilde araç kullanıp kaza yaparsanız, sigorta ödeme yapmayabilir ve kazayla ilgili sorumluluk sizde kalabilir. Biz olarak, bu durumun dışında kalan işlemler için hiçbir şekilde ekstra ücret talep etmeyiz. Araçlarımızın bakım süreçleri tarafımızca kontrol edilir ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Uzun dönem araç kiralamanın beraberinde getirdiği önemli hususlar bulunmaktadır. İlk olarak, istediğiniz aracı daha uygun bir fiyatla kiralama imkanına sahip olmanız gelir. Maliyet açısından bakıldığında, size sağlayacağı avantajlar oldukça fazladır. Bakım, vergi, muayene gibi masraflarınız olmaz ve hatta lastik değişimi gibi masraflar da size ait olmaz. Sadece aracınıza yakıt alarak istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Biz kiraladığımız araçlarla ilgili olarak sizi herhangi bir şekilde sorumluluk altına almıyoruz. Amacımız, sizin aracınızla istediğiniz konforu yaşamanızı sağlamaktır. Sizi maddi zorluklarla karşı karşıya bırakmak değil, ödeyeceğiniz rakamı bilerek aylık belli bir ödemenin dışında cebinize ek bir yük getirmemektir.

Yoruma Kapalı.