Son zamanlarda araç kiralama sektörünün popülerlik kazandığını ve tercih edildiğini görüyoruz. Ancak, araç kiralamanın neden önemli olduğu konusunda fikri olmayan insanların sayısının da fazla olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, araç kiralamanın gerekliliğini anlamak, daha mantıklı bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Araç kiralama yasal bir işlem olup, bireysel veya kurumsal olarak bu hizmeti alan kişilerin amacı tasarruf etmektir. Çünkü kiraladığınız aracın aylık kirasını ödemek dışında ekstra bir maliyetle karşılaşmazsınız.

Araç kiralama işlemlerinde ödemeler aylık dilimler halinde yapılır. Bu şekilde ödemeleriniz belirli bir düzen ve plan içinde gerçekleşir. Aylık ödeme miktarı, seçtiğiniz araca bağlı olarak değişiklik gösterir. Otomatik ödeme talimatı verebilir ve aylık ödemelerinizi banka hesabınızdan yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, tercih ettiğiniz firma için fatura aldığınızda ödediğiniz vergiden de indirim yapabilirsiniz. Bu da daha fazla ekonomi yapmanızı sağlar. Nakit olarak da ödemeler yapabilirsiniz, burada tercih tamamen size ve ödeme şeklinize bağlıdır.

Araç kiralama süresi farklılık gösterebilir. Biz, Fleet Intelligence Araç Kiralama olarak uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu sayede istediğiniz şekilde aracınızı bir yıl boyunca kullanabilir, vergi veya MTV ödemez, değer kaybı yaşamaz, bakımlarıyla uğraşmaz ve hatta lastikleri dahi değiştirmezsiniz. Biz sizin yerinize sıfır aracınızda tüm bunları gerçekleştiririz. Üstelik, aracınızı size sıfır olarak teslim ederiz.

Kiralık araçlarda en önemli konulardan biri kasko ve trafik sigortasıdır. Her kiralık aracın trafik sigortası bulunmak zorundadır. Ancak kasko sigortası isteğe bağlı olduğundan herkes tarafından yaptırılmayabilir. Biz kiraladığımız araçlarımızın tamamında kasko sigortası güvencesi sunarız. Bu sayede, kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir kaza masrafı ödemezsiniz. Bununla birlikte, alkollü araç kullanmamaya dikkat etmeniz önemlidir.

Araç kiralama, size ekonomik avantajlar sağlayan önemli bir hizmettir. Bu hizmeti aldığınızda, zihninizi rahatlatabilir ve aracınızla ilgili sıkıntılar yaşama gibi bir sorununuz olmaz.

Yoruma Kapalı.